Hakkımızda

Ab Yazılım, 2005 yılından bugüne deneyimi ve bilgi birikimi ile özellikle hazır giyim, konfeksiyon, ayakkabı, büyük mağazacılık, ev tekstili, halı, mobilya, züccaciye, optik, kozmetik, aksesuar ve diğer perakende sektörlerine Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımları üreten Nebim Yazılım'ın çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Ab Yazılım aynı zamanda,Nebim Yazılım'ın geliştirmiş olduğu Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımları ve bu yazılımların çalıştırıldığı donanım alt yapısı konusunda tüm müşterilerine danışmanlık ve eğitim hizmeti vererek firmaların işletme kaynaklarını en verimli biçinmde kullanmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Firmamız bünyesinde çalışan yazılım ekibimiz ile birlikte Nebim Yazılım'ın V3 Erp Yazılımı ile entegre çalışan çözümler üretmekte ve bu çözümlerle müşterilerimizin iş süreçlerini iyileştirerek,hızlı ve doğru kararlar vermelerini sağlamaktayız.

Projelerinizde maximum fayda sağlamak için gerekli olan tüm donanım alt yapısının satış ve satış sonrası hizmetlerini de vermekteyiz.