nebim-winner

Nebim Winner

Nebim; Nebim V3’ün ilk versiyonunun yayınlandığı Nisan 2011’den bu yana gerçekleşen yeni projelerde, Nebim Winner yerine, geliştirdiği yeni nesil ERP yazılımı olan Nebim V3’ü sunmakta ve ayrıca henüz Nebim V3’e geçmemiş Nebim Winner kullanıcılarına, Nebim Winner’dan Nebim V3’e geçmelerini önermektedir.

Teknolojideki yenilikler, gelişen kullanıcı gereksinimleri ve mevzuattaki hızlı değişim, Nebim’in Winner yazılımı dışında yeni teknolojilere yönelmesini gerektirmiş olup, bunun sonucu olarak, Nebim Winner yazılımına ilişkin 1998’ten bu yana devam eden yazılım güncelleme ve destek hizmetlerine, 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle son verilecektir. Nebim V3 uyarlama sürecinin en kısa zamanda başlaması, Nebim Winner’dan Nebim V3’e geçişin 1.1.2018 öncesinde verimli bir şekilde sağlanması için önem arz etmektedir.

Nebim halen; Nebim Winner lisansı temin etmiş firmalara, Nebim Winner’dan Nebim V3’e geçişte çok özel indirim fırsatları sunmaktadır. Nebim V3’ün size sağlayacağı yenilikleri keşfetmek, Nebim’in yeni nesil yazılımı Nebim V3’e nasıl geçebileceğinizi ve verimliliğinizi nasıl artırabileceğinizi öğrenmek için Nebim veya Nebim Çözüm Ortağınız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.